wtorek, 25 lutego 2014

Dąbrowskiego


Nieduży budynek biurowy, który powstał kilka lat temu na poznańskiej Woli spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. Prosta linia, stonowana kolorystyka, ładnie i minimalistycznie zaaranżowana działka. Czego chcieć więcej?
Okazuje się, że może być jeszcze lepiej, bo także wnętrza zostały ładnie wykończone. Zrobiły na mnie wyrażenie schludnych ale jednocześnie eleganckich. Wydają się idealną przestrzenią przeznaczoną do pracy - osobiście uważam, że to w jakim otoczeniu przebywamy podczas dnia pracy lub nauki ma istotny wpływ na jej przebieg i wynik.

Kiedy budynek powstawał, a było to chyba w 2009 roku, udało mi się wyszukać w internecie ogłoszenie z którego pochodzą zdjęcia ilustrujące tego posta. Od tego czasu na ulicy Dąbrowskiego pojawiło się jeszcze kilka ciekawych budynków biurowych. Widać, że dogodna lokalizacja sprzyja prowadzeniu firmy w tym miejscu.

W chwili obecnej budynek jest siedzibą firmy zajmującej się produkcją papieru. Z zewnątrz wygląda tak samo dobrze jak na początku. A może nawet trochę lepiej, bo zieleń nasadzona przed parkingiem ładnie się rozrosła.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z portalu gratka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz