środa, 27 marca 2013

Houzz


Houzz to amerykańska strona o designie, dekoracjach i wyposażeniu wnętrz. Po zalogowaniu się można stworzyć własną kolekcję inspiracji IDEABOOK do której w łatwy sposób można dodawać zdjęcia, które nam się spodobają. Jestem wzrokowcem, więc bardzo mi się podoba to rozwiązanie, tym bardziej, że dodajemy kolejne zdjęcie po prostu klikając na nie podczas przeglądania serwisu. Zachowane fotki można opisać, drukować, wysyłać mailem, publikować na FB, komentować itd.

Oprócz ideabooks fajnym rozwiązaniem jest prosta wyszukiwarka pozwalająca na wybranie pomieszczenia oraz stylu, który preferujemy. Szukasz pomysłu na egzotyczną łazienkę albo eklektyczną sypialnię - nie ma problemu! Wyszukiwarka uwzględnia też pomieszczenia, które w Polsce traktowane są po macoszemu: gabinety, piwnice, pralnie, garaże, schowki i szafy. Poza pomieszczeniami można też wyszukiwać przedmioty w danym stylu.

Huzz to także artykuły i porady, które są na bieżąco publikowane. Po zapisaniu się do newslettera co kilka dni dostaje się garść najnowszych informacji. Bardzo cenię ten serwis i polecam wszystkim, którzy tak jak ja lubią współczesny amerykański styl we wnętrzach.

www.houzz.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz