czwartek, 12 września 2013

Pałac Jugowice


Lobby

Rok temu, mniej więcej o tej porze, mieliśmy ogromna przyjemność gościć w Pałacu w Jugowicach. Udaliśmy się tam na weekendowy wypoczynek korzystając z oferty rabatowej znalezionej na Gruponie.

Hotel jest rewelacyjnie położony, na przepięknych terenach doliny rzeki Bystrzycy. Jest to pieczołowicie odnowiony pałacyk myśliwski. Oprócz części hotelowej znajduje się tam też wyśmienita restauracja, Wine Bar i małe Spa. Hotel ma aż 4 gwiazdki, co przekłada się na znakomitą obsługę oraz bardzo ładne wykończenie i staranne zaaranżowanie całego terenu. Budynki oraz pokoje są znakomicie zaprojektowane. Dla mnie to jest już światowy poziom designu. Wnętrza wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciach, a może nawet lepiej.

Szkoda, że tak niewiele osób gościł ten przybytek, kiedy my tam byliśmy. Pewnie nie bez znaczenia ma położenie na uboczu oraz ceny. Ale dowiedzieliśmy się, że jest to popularne miejsce na robienie wesel. Nie dziwni mnie to wcale - restauracja hotelowa jest piękna i przestronna. Szef kuchni serwuje znakomite potrawy. A latem można korzystać ze stolików znajdujących się na dziedzińcu.


Recepcja
Wine Bar
Restauracja
Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony internetowej hotelu www.palacjugowice.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz