piątek, 18 października 2013

Remont domu kostki Dekoratornia


Poświęcony wykańczaniu wnętrz polski program telewizyjny Dekoratornia emitowany na kanale TV4
postanowił zmierzyć się z trudnym zadaniem jakim jest remont domu kostki. Ambitny plan zakłada przemianę peerelowskiego klocka w nowoczesny dom energooszczędny.

Karkołomnego zadania podjęli się architekt Przemysław Lisiecki oraz projektanci wnętrz Ula Kołodziejek-Herman i Maciej Bogaczewicz. Inwestorem jest koordynatorka i producenta programu Kasia.

Zarejestrowany podczas remontu materiał zostanie nam pokazany w trzech odcinkach. Premierowe odcinki Dekoratorni można oglądać w niedzielę o 13.00, a powtórki w czwartki o 11.25. Wszystkie odcinki dostępne są też na ipla.tv.

Postępy prac można śledzić też na stronie deko-rady.pl i profilu na Facebooku.

Wszystkie zdjęcia i wizualizacje pochodzą ze stron dekoratorniatv.pl i deko-rady.pl

5 komentarzy:

 1. bardzo ciekawe te strony dekoratorniatv.pl i deko-rady.pl. polecam zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, strony są ciekawe i inspirujące. Ale ja bym wolała, żeby było tam więcej zdjęć z realizacji i informacji czysto merytorycznych niż 'lokowania produktu'.

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialna metamorfoza. Chce się mieszkać w takim domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem ciekawie to wygląda. Ale szkoda, więcej fotek, z chęcią bym pooglądała. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie się zabrali za całą pracę, dlatego też musiało to się skończyć zdumiewającym wynikiem :) To jest zupełnie inny poziom: telewizja, masa pieniędzy, duża ekipa - to nie miało prawa się nie udać. Mimo wszystko i tak gratuluję świetnej roboty, bo doprowadzenie domu do tak dobrego stanu nadal wymagało ogromu pracy :)

  OdpowiedzUsuń